Mirante Do Vale Ξενοδοχείο
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Γρήγορο check-in/ -out | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα |
| Αθλητικές δραστηριότητες Πεζοπορία | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Παιδική πισίνα Παιδική χαρά | Πρωινό Πρωινό στο δωμάτιο |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Mirante Do Vale Ξενοδοχείο São Gonçalo do Rio das Pedras διαθέτει βεράντα στον ήλιο, χώρο για ηλιοθεραπεία και χώρο για πικ-νικ, ενώ Chapel of Our Lady of the Rosary είναι σε απόσταση περίπου 7 χλμ. Το πανδοχείο προσφέρει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους.
Επίσης, υπάρχει Cachoeira do Comercio που απέχει μόλις 14 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κομψό ξενοδοχείο.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν αίθριο και μπαλκόνι για την άνεση των πελατών. Είναι εξοπλισμένα με δάπεδο με πλακάκια, δάπεδο με πλακάκια.
Στο Mirante Do Vale Ξενοδοχείο προσφέρεται ευρωπαϊκό πρωϊνό. Το εξωτερικό μπαρ σας προσφέρει ένα μέρος για να χαλαρώσετε. Ο χώρος του μπαρ περιλαμβάνει βεράντα. Το Trapiche είναι ιδανικό για να δοκιμάσετε πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας και απέχει μόνο 1 χλμ. από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cachoeira do Comercio400 μ.
- Marco da Estrada Real2,6 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Βραστήρας
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εποχική εξωτερική πισίνα
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Πεζοπορία
- Δημόσιο λουτρό
- Πισίνα με θέα
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Βρεφικές κούνιες
- Παιδική πισίνα
- Παιδική χαρά
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo Mirante Do Vale Ξενοδοχείο;
Τo Mirante Do Vale Ξενοδοχείο παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Mirante Do Vale Ξενοδοχείο;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Mirante Do Vale Ξενοδοχείο στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Mirante Do Vale Ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο τo Mirante Do Vale Ξενοδοχείο ξεκινούν από 31$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Mirante Do Vale Ξενοδοχείο;
Σε τo Mirante Do Vale Ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Οικογενειακό δωμάτιο με κρεβάτι queen-size, Ισόγειο Διαμέρισμα και Σαλέ. - ❓
Τι πισίνα έχει σε τo Mirante Do Vale Ξενοδοχείο;
Υπάρχει θερμαινόμενη πισίνα σε τo Mirante Do Vale Ξενοδοχείο.